Online systém

Naši zákazníci majú k dispozícii prehľadný online systém, kde si vedia spravovať svoje zásielky, nastaviť oprávnené osoby na vyzdvihnutie pošty, a mnohé ďalšie.

Daňová licencia

Ministerstvo financií spolu so znížením korporátnej dane avizovalo zavedenie tzv. daňovej licencie. Daňová licencia by sa mala platiť už od roku...

Sídlo firmy v byte

Je možné mať sídlo s.r.o. firmy v byte? Majú daňováci právo vstúpiť do bytu, kde je zriadené sídlo s.r.o. firmy? Som povinný spolupracovať pri tzv. miestnom zisťovaní v byte, kde má firma sídlo?

Predaj ready made s.r.o.

Ponúkame na predaj ready made spoločnosti. Ready made s.r.o. je už vytvorená firma pripravená na predaj.

Všetky firmy sú založené...

Čo je ready-made sro?

Čo je to ready-made sro? Na čo je ready-made s.r.o. dobrá? Kde môžem readymade s.r.o. firmu kúpiť?

Založenie firmy od 1.12.2013

Podľa pripravovanej novely Obchodného zákonníka sa po novom pri zakladaní obchodnej spoločnosti peňažné vklady pred vznikom spoločnosti vkladajú na samostatný účet správcom vkladu v banke. S týmito peňažnými prostriedkami vedenými na tomto účte nemožno...

Obchodný register slovenskej republiky

Obchodný register je verejný zoznam, do ktorého sa zapisujú zákonom stanovené údaje týkajúce sa podnikateľov a ktorého súčasťou je zbierka zákonom ustanovených listín.

Výpis z obchodného registra

Obchodný register je verejný zoznam, do ktorého sa zapisujú zákonom stanovené údaje týkajúce sa podnikateľov a ktorého súčasťou je zbierka zákonom ustanovených listín.

Využite našu skvelú
on-line podporu, ktorá je tu pre Vás!

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2020 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave