Máte nejaké otázky? Volajte +421 949 566 665 Prihlásenie do on-line systému

Virtuálne sídlo firmy s.r.o.

Prenájom virtuálneho sídla s preposielaním korešpondencie

 

Stabilita virtuálneho sídlaStabilita

sídla

On-line evidencia doručenej pošty na registračné sídloOn-line

evidencia listín

Sídlo firmy zostáva stabilné a nemení sa pri sťahovaní kancelárie. Príchod každej listiny na adresu virtuálneho sídla je riadne zaevidovaný v on-line systéme.

Virtuálne sídlo - notifikácia

E-mail a SMS

notifikácia

Virtuálne sídlo - skenovanie a preposielanie

Skenovanie a

preposielanie

Automaticky sa pri doručení listiny na virtuálne sídlo zasiela notifikačný email, poprípade aj SMS. Cez on-line systém označíte listiny, ktoré chcete oskenovať do 24 hodín. Alebo tie, ktoré sa majú na druhý deň urýchlene preposlať.

 

 

Prenájom virtuálneho sídla firmy na dlani

Pri zakladaní firmy s.r.o. je potrebné mať pre firmu registračné sídlo. Toto sídlo firmy sa zapisuje do ORSR (obchodného registra Slovenskej republiky), kde je aj verejne známe (www.orsr.sk).

 

Môžete uvádzať sídlo firmy, kde má spoločnosť s.r.o. momentálny prenájom. Pri každej zmene prenájmu sa ale musí vykonať zmena sídla v ORSR. Z tohto dôvodu je lepšie mať stabilné sídlo firmy, ktoré sa pri sťahovaní spoločnosti s.r.o. nemení.

 

A preto najjednoduchšia možnosť je dať firme virtuálne sídlo (registračné sídlo firmy s možnosťou preposielania listín).

 

 

 

Prenájom virtuálneho sídla - prijatá pošta

Ako je to s prichádzajúcimi listinami na moje virtuálne sídlo?

 

Všetka korešpondencia prichádzajúca na sídlo firmy (virtuálne sídlo firmy) sa uchováva. Následne sa z virtuálneho sídla firmy preposiela na dohodnutú korešpondenčnú adresu. Preposielanie z virtuálneho sídla firmy je štandartne 1x za mesiac (do 3 pracovných dní nasledujúceho mesiaca), alebo častejšie ak je dohodnuté.

 

Info o prichádzajúcich listinách na virtuálneho sídlo spoločnosti s.r.o. sa dozviete pomocou e-mail alebo SMS notifikácie.

 

Cez on-line aplikáciu si prezriete listiny, ktoré prišli na virtuálne sídlo firmy (kedy, od koho, typ listiny, váha). Ak chcete vedieť ich obsah, označíte ich cez web aplikáciu na oskenovanie. Do 24 hodín listinu otvoríme a naskenujem jej obsah.

 

 

MojeSidlo.sk má momentálne bezkonkurenčné ceny za virtuálne sídlo v Bratislave

 

Mesačný poplatok za virtuálnu firmu začína už od 9 eur mesačne, pričom môžete ušetriť 250 až 350 eur ročne oproti iným spoločnostiam, ktoré ponúkajú virtuálne sídlo v Bratislave. Práve túto cenovo výhodnú ponuku môžu využiť nielen novovzniknuté firmy, ale aj také, ktoré využívajú služby konkurenčného poskytovateľa. Takto môžu ešte efektívnejšie využívať svoje finančné prostriedky.

 

Navyše, pokiaľ si zákazníci založia spoločnosť prostredníctvom služby Mojesidlo.sk, dostanú zdarma registračné sídlo na 4 mesiace.

 

 

Obľuba virtuálneho sídla rastie nielen u podnikateľov, občianskych združení, ale aj živnostníkov. Prináša im množstvo výhod a úspor finančných prostriedkov. Naučili sa šetriť na správnych miestach a svoj biznis a aktivity neustále rozvíjajú.

 

 

Pozrite si náš cenník virtuálneho sídla.

 

 

 

 

 

 

 

Využite našu skvelú
on-line podporu, ktorá je tu pre Vás!

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2017 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave