Virtuálne sídlo firmy s.r.o.

Prenájom virtuálneho sídla s preposielaním korešpondencie

 

Stabilita virtuálneho sídla

On-line evidencia doručenej pošty na registračné sídlo

Stabilita

sídla

 

Sídlo firmy zostáva stabilné a nemení sa pri sťahovaní kancelárie.

On-line

evidencia listín


Príchod každej listiny na adresu virtuálneho sídla je riadne zaevidovaný v on-line systéme.

Virtuálne sídlo - notifikácia

Virtuálne sídlo - skenovanie a preposielanie

E-mail a SMS

notifikácia


Automaticky sa pri doručení listiny na virtuálne sídlo zasiela notifikačný email, poprípade aj SMS.

Skenovanie a

preposielanie


Cez on-line systém označíte listiny, ktoré chcete oskenovať do 24 hodín. Alebo tie, ktoré sa majú na druhý deň urýchlene preposlať.

  

Pozrite si náš cenník virtuálneho sídla.

 

 

Prenájom virtuálneho sídla firmy na dlani

Pri zakladaní firmy s.r.o. je potrebné mať pre firmu registračné sídlo. Toto sídlo firmy sa zapisuje do ORSR (obchodného registra Slovenskej republiky), kde je aj verejne známe (www.orsr.sk).

 

Môžete uvádzať sídlo firmy, kde má spoločnosť s.r.o. momentálny prenájom. Pri každej zmene prenájmu sa ale musí vykonať zmena sídla v ORSR. Z tohto dôvodu je lepšie mať stabilné sídlo firmy, ktoré sa pri sťahovaní spoločnosti s.r.o. nemení.

 

A preto najjednoduchšia možnosť je dať firme virtuálne sídlo (registračné sídlo firmy s možnosťou preposielania listín).

 

Ako je to s prichádzajúcimi listinami na moje virtuálne sídlo?

Prenájom virtuálneho sídla - prijatá pošta

Všetka korešpondencia prichádzajúca na sídlo firmy (virtuálne sídlo firmy) sa uchováva. Následne sa z virtuálneho sídla firmy preposiela na dohodnutú korešpondenčnú adresu. Preposielanie z virtuálneho sídla firmy je štandardne 1x za mesiac (do 3 pracovných dní nasledujúceho mesiaca), alebo častejšie, ak je dohodnuté. Info o prichádzajúcich listinách na virtuálne sídlo spoločnosti s.r.o. sa dozviete pomocou e-mail alebo SMS notifikácie.

 

Cez on-line aplikáciu si prezriete listiny, ktoré prišli na virtuálne sídlo firmy (kedy, od koho, typ listiny, váha). Ak chcete vedieť ich obsah, označíte ich cez web aplikáciu na oskenovanie. Do 24 hodín listinu otvoríme a naskenujeme jej obsah.

MojeSidlo.sk má momentálne bezkonkurenčné ceny za virtuálne sídlo v Bratislave

Mesačný poplatok za virtuálnu firmu začína už od 3,90 eur mesačne, pričom môžete ušetriť 250 až 350 eur ročne oproti iným spoločnostiam, ktoré ponúkajú virtuálne sídlo v Bratislave. Práve túto cenovo výhodnú ponuku môžu využiť nielen novovzniknuté firmy, ale aj také, ktoré využívajú služby konkurenčného poskytovateľa. Takto môžu ešte efektívnejšie využívať svoje finančné prostriedky.

 

Služby prostredníctvom Mojesidlo.sk využívajú už tisíce spokojných zákazníkov, ktorým registračné sídlo pomáha v ich podnikaní.

 

Obľuba virtuálneho sídla rastie nielen u podnikateľov, občianskych združení, ale aj živnostníkov. Prináša im množstvo výhod a úspor finančných prostriedkov. Naučili sa šetriť na správnych miestach a svoj biznis a aktivity neustále rozvíjajú.

Preposielanie

Vaše zásielky Vám môžeme preposlať na Vami zvolenú adresu. Zásielky Vám zašleme do 24h od zadania požiadavky.

Ďalšie články z kategórie Registračné sídlo

Schránková firma - čo to vlastne je? Poznáte skutočný význam tohto pojmu?

Schránková firma. V médiách často používaný a kontroverzný pojem, ktorý slúži najmä na označenie podvodných firiem. Aká je však jeho presná charakteristika? Sú schránkové firmy legálne či nelegálne? Existuje vzťah medzi schránkovými firmami a virtuálnym sídlom? Všetko podstatné sme pre vás spísali v nasledujúcich riadkoch.

Aký bol rok 2022 v MojeSidlo.sk

Rok 2022 bol pre nás úspešným rokom, napriek tomu, že bol veľmi náročný. Vďaka kvalitným službám a neustálemu prírastku nových klientov, ktorých počet prekročil hranicu 11 700, sme museli rozšíriť našu tímovú zostavu. Naša posádka sa tak v priebehu roka rozrástla na celkovo 18 členov. Z praxe vieme, že súdržnosť kolektívu je kľúčom k úspechu, preto sme počas roka utužovali naše vzťahy na spoločných teambuildingoch plných bláznivých aktivít.

Správny názov firmy je dôležitý. Ako ho vybrať?

Nájsť správne označenie pre podnikanie nie je vôbec jednoduché. A pritom práve meno firmy je jedným z faktorov, ktoré často rozhodujú o vašom úspechu v podnikaní. Preto sme pre vás spísali niekoľko tipov, ako postupovať pri výbere mena pre váš biznis.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2023 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky