Preposielanie

Vaše zásielky Vám môžeme preposlať na Vami zvolenú adresu. Zásielky Vám zašleme do 24h od zadania požiadavky.

Virtuálne sídlo firmy s.r.o.

Prenájom virtuálneho sídla s preposielaním korešpondencie

 

Stabilita virtuálneho sídla

On-line evidencia doručenej pošty na registračné sídlo

Stabilita

sídla

 

Sídlo firmy zostáva stabilné a nemení sa pri sťahovaní kancelárie.

On-line

evidencia listín


Príchod každej listiny na adresu virtuálneho sídla je riadne zaevidovaný v on-line systéme.

Virtuálne sídlo - notifikácia

Virtuálne sídlo - skenovanie a preposielanie

E-mail a SMS

notifikácia


Automaticky sa pri doručení listiny na virtuálne sídlo zasiela notifikačný email, poprípade aj SMS.

Skenovanie a

preposielanie


Cez on-line systém označíte listiny, ktoré chcete oskenovať do 24 hodín. Alebo tie, ktoré sa majú na druhý deň urýchlene preposlať.

 

 

Prenájom virtuálneho sídla firmy na dlani

Pri zakladaní firmy s.r.o. je potrebné mať pre firmu registračné sídlo. Toto sídlo firmy sa zapisuje do ORSR (obchodného registra Slovenskej republiky), kde je aj verejne známe (www.orsr.sk).

 

Môžete uvádzať sídlo firmy, kde má spoločnosť s.r.o. momentálny prenájom. Pri každej zmene prenájmu sa ale musí vykonať zmena sídla v ORSR. Z tohto dôvodu je lepšie mať stabilné sídlo firmy, ktoré sa pri sťahovaní spoločnosti s.r.o. nemení.

 

A preto najjednoduchšia možnosť je dať firme virtuálne sídlo (registračné sídlo firmy s možnosťou preposielania listín).

 

Ako je to s prichádzajúcimi listinami na moje virtuálne sídlo?

Prenájom virtuálneho sídla - prijatá pošta

Všetka korešpondencia prichádzajúca na sídlo firmy (virtuálne sídlo firmy) sa uchováva. Následne sa z virtuálneho sídla firmy preposiela na dohodnutú korešpondenčnú adresu. Preposielanie z virtuálneho sídla firmy je štandardne 1x za mesiac (do 3 pracovných dní nasledujúceho mesiaca), alebo častejšie, ak je dohodnuté. Info o prichádzajúcich listinách na virtuálne sídlo spoločnosti s.r.o. sa dozviete pomocou e-mail alebo SMS notifikácie.

 

Cez on-line aplikáciu si prezriete listiny, ktoré prišli na virtuálne sídlo firmy (kedy, od koho, typ listiny, váha). Ak chcete vedieť ich obsah, označíte ich cez web aplikáciu na oskenovanie. Do 24 hodín listinu otvoríme a naskenujeme jej obsah.

 

 

Pozrite si náš cenník virtuálneho sídla.

 

 

MojeSidlo.sk má momentálne bezkonkurenčné ceny za virtuálne sídlo v Bratislave

Bezkonkurenčné ceny za virtuálne sídlo v Bratislave

Mesačný poplatok za virtuálnu firmu začína už od 3,90 eur mesačne, pričom môžete ušetriť 250 až 350 eur ročne oproti iným spoločnostiam, ktoré ponúkajú virtuálne sídlo v Bratislave. Práve túto cenovo výhodnú ponuku môžu využiť nielen novovzniknuté firmy, ale aj také, ktoré využívajú služby konkurenčného poskytovateľa. Takto môžu ešte efektívnejšie využívať svoje finančné prostriedky.

 

Služby prostredníctvom Mojesidlo.sk využívajú už tisíce spokojných zákazníkov, ktorým registračné sídlo pomáha v ich podnikaní.

 

Obľuba virtuálneho sídla rastie nielen u podnikateľov, občianskych združení, ale aj živnostníkov. Prináša im množstvo výhod a úspor finančných prostriedkov. Naučili sa šetriť na správnych miestach a svoj biznis a aktivity neustále rozvíjajú.

Ďalšie články z kategórie Registračné sídlo

Prenájom zasadacej miestnosti

Ponúkame Vám na prenájom za výbornú cenu miestnosť, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch našej firmy na Karpatskom námestí 10A v Rači.

Virtuálna kancelária

Virtuálna kancelária šetrí čas malým podnikateľom. Virtuálna kancelária je vhodná najmä pre začínajúce firmy, pre ktoré je prenájom vlastných kancelárií zbytočne veľkým výdavkom.

Nehnuteľnosť vo vlastníctve firmy

Nehnuteľnosť v ktorej poskytujeme virtuálne sídlo pre firmy je v našom vlastníctve. To je výhoda oproti iným firmám, ktoré danú nehnuteľnosť vo svojom vlastníctve nemajú a sú len v podnájme.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2022 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky