Online systém

Naši zákazníci majú k dispozícii prehľadný online systém, kde si vedia spravovať svoje zásielky, nastaviť oprávnené osoby na vyzdvihnutie pošty, a mnohé ďalšie.

Nebaví Vás čakať na pošte? Nechajte to na nás!

Každému z nás z času na čas príde doporučený list a nemôžeme byť vždy doma, aby sme ho prevzali. Po nájdení žltého lístku nasleduje dlhé čakanie na pobočke Slovenskej pošty, kým sa ku svojej zásielke dostaneme. Toto už viac absolvovať nemusíte! V Rači a v Petržalke Vám ponúkame službu "Preberanie doporučenej pošty" a od 18.05.2020 pridávame už aj Ružinov.

 

 

Táto správa Vás určite potešila, či už využívate Registračné sídlo alebo Trvalý pobyt. Obzvlášť v dnešnej dobe, keď by sa ľudia nemali stretávať vo väčších skupinkách a mali by sa snažiť vyhýbať kontaktu s neznámymi ľuďmi.

 

Po aktivovaní služby "Preberanie doporučenej pošty" (8,90 Eur jednorazovo) v online systéme, budeme od Vás potrebovať notársky overený dokument, pomocou ktorého nás splnomocníte na preberanie doporučených zásielok. Tento dokument je dôležitý, nakoľko sa ním preukazujeme pracovníkom pošty.

 

Akonáhle budete mať službu aktívnu a my doručené splnomocnenie, začneme Vám preberať doporučené zásielky. Po ich prevzatí ich nahráme do Vášho online systému, kde k nim uvedieme ich váhu, odosielateľa a aj odhadovaný počet listov.

 

A týmto výhody nekončia. Po obdržaní SMS a e-mail notifikácie o tom, že máte u nás uložený doporučený list, si ho môžete nechať oskenovať alebo preposlať. Takže nemusíte nikam fyzicky utekať.

 

V priebehu tohto roka plánujeme tiež spustenie tejto služby pre adresu v Starom Meste. O všetkom Vás budeme informovať aj na našom FB: https://www.facebook.com/mojesidlo.sk/

Ďalšie články z kategórie Rady a tipy

Je tu LOCKDOWN, my sme však otvorení!

Vláda oznámila, že od 24.10.2020 začínala LOCKDOWN, čo to vlastne znamená?

Podporíme Váš online štart bonusovým kreditom

Dnes zažívame najrýchlejšiu zmenu podmienok na trhu v histórii. Napriek tomu, že ekonomika čelí recesii v dôsledku celosvetovej pandémie, nie je čas na paniku. Ako teda uchopiť nové príležitosti, ktoré korona kríza prináša?

Super! Prichádza prvý večerný výdaj zásielok

Pre tých, ktorí si nestíhajú vyzdvihnúť poštu a nemôžu si ju nechať oskenovať / preposlať, ponúkame riešenie - VEČERNÝ VÝDAJ ZÁSIELOK.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2024 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky