Podporíme Váš online štart bonusovým kreditom

Kým boli v januári mnohí presvedčení, že koronavírus ostane izolovaný v Číne, situácia sa vyvinula úplne inak. Slovenská, ako aj svetová ekonomika čelí recesii v dôsledku celosvetovej pandémie. Hoc posledné týždne priniesli slovenským podnikateľom hlavne neistotu, nie je čas na paniku. Situácia zároveň otvára priestor pre nové príležitosti.

Rastuca rastlina

Vstúpte do sveta online a získajte bonus 10 €

Ak si práve teraz zamýšľate vytvoriť vlastný web alebo e-shop, je tu pre Vás www.atomer.sk. Web stránku môžete mať úplne zadarmo, a e-shop už od 2,49 Eur / mesiac. Vedeli ste, že za projektom Atomer.sk je rovnaký tím ako MojeSidlo.sk?

kód kupónu KevR8
získate navyše kredit 10 €

 

Platí pre všetky nové projekty, ktoré sa zaregistrujú od 13.05.2020 do 31.07.2020 a dobijú si kredit aspoň za 30 Eur. Kupón je možné použiť iba raz pri platbe kartou a jeho platnosť je do 31.10.2020.

Koronavírus nepriniesol krízu, ale hlavne zmenu

Korona kríza je vo svojej podstate veľmi špecifická. Nemá totiž vplyv iba na spotrebu obyvateľstva, ale hlavne na jeho mobilitu. Nastáva tak obrovský posun v správaní spotrebiteľa. Mení sa hlavne pomer v maloobchodnom predaji, kedy sa nákup presúva z kamenných predajní do online prostredia.

Akokoľvek sa Vám to môže zdať nepravdepodobné, online nákupy dnes tvoria len cca 10% celkového maloobchodného obratu. Priestor na rast je tu preto obrovský. Umocňuje to aj fakt, že spotrebitelia, ktorí doteraz preferovali nákup vo fyzických predajniach, momentálne nemajú na výber a boli v podstate donútení začať nakupovať online. Pre e-shopy sa tak nečakane vytvorila obrovská príležitosť. Dokazuje to aj aktuálna situácia, kedy zaznamenávajú e-shopy skokový nárast tržieb prirovnateľný k vianočným sviatkom.

Ďalšie články z kategórie Rady a tipy

Je tu LOCKDOWN, my sme však otvorení!

Vláda oznámila, že od 24.10.2020 začínala LOCKDOWN, čo to vlastne znamená?

Nebaví Vás čakať na pošte? Nechajte to na nás!

Čakanie na pošte na doporučenú zásielku? S nami už viac čakať nemusíte!

Super! Prichádza prvý večerný výdaj zásielok

Pre tých, ktorí si nestíhajú vyzdvihnúť poštu a nemôžu si ju nechať oskenovať / preposlať, ponúkame riešenie - VEČERNÝ VÝDAJ ZÁSIELOK.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2024 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky