Prinášame Vám 4 novinky ako reakciu na koronavírus

Koronavírus nás ovplyvňuje všetkých, či už priamo alebo nepriamo. Neovplyvňuje nás len samotné ochorenie, ale aj opatrenia, ktoré sme ako krajina prijali. Mnohí ľudia ostali bez práce a iní zase majú práce nad hlavu. Tak či onak, každému sa svojím spôsobom zmenil život.

 

Firmy sa musia prispôsobiť aktuálnej situácii a menia svoje pôvodné biznis plány. Mnohé z nich sa preorientovali na online trh. Bežní ľudia zase prichádzajú o prácu alebo pociťujú zníženie platového ohodnotenia a hľadajú ďalšie možnosti na zvýšenie príjmov.

 

Naši zákazníci, či už s Registračným sídlom alebo Trvalým pobytom, majú určite starostí viac ako dosť, a preto sme sa rozhodli im situáciu v rámci našich možností zjednodušiť. V uplynulom období sme priniesli hneď niekoľko noviniek. 

 

Naša kancelária musela byť uzavretá pre verejnosť, čo značne skomplikovalo fyzické vyzdvihnutie zásielok. Rozhodli sme sa preto nájsť alternatívne možnosti, ktoré pomôžu našim zákazníkom. Na základe tohto sme zákazníkom priniesli: 

  • 7-EUROVÝ KUPÓN, pomocou ktorého môžu zákazníci získať kredit na skenovanie alebo preposlanie zásielok vo výške 7 Eur. Bonus má k dispozícii každý zákazník, ktorý si navýši kredit minimálne o 20 Eur platobnou kartou. Stačí pri dobíjaní kreditu zadať kód K5NV1R. Kupón je platný do 31.05.2020.
  • TAKE-AWAY, ktorý využilo okamžite po spustení viac ako 100 zákazníkov. Služba spočíva v tom, že si zákazníci môžu vyzdvihnúť zásielky tak, že s naším pracovníkom prídu do kontaktu len minimálne. Nemusia sa preukazovať OP a ani podpisovať prebratie pošty. Dokonca nemusia ani vstúpiť do kancelárie, pracovníci prinesú zásielky pred kanceláriu. Stačí nadiktovať kód, pomocou ktorého pracovník môže overiť, že zásielky patria skutočne zákazníkovi a následne odchádza so svojou poštou. Viac info na https://www.mojesidlo.sk/take-away/
  • ODKLAD SKARTÁCIE, ktorý slúži na to, aby ste si mohli zásielky u nás odložiť na dlhšiu dobu. Štandardne uchovávame poštu zákazníkom až 90 dní. V tomto čase je potrebné si poštu nechať preposlať alebo vyzdvihnúť, v opačnom prípade môžu byť zásielky skartované. Ak Vám 90 dní nestačí, môžete si predĺžiť dobu uloženia o ďalšie 3 mesiace.

Okrem týchto noviniek sme zákazníkom priniesli aj ďalší bonus. Každý zákazník, ktorý si predlžuje službu do 31.05.2020 na ďalší rok, získa automaticky 1 mesiac služby navyše zadarmo.


V MojeSidlo.sk sme flexibilní a vieme sa prispôsobiť každej situácii.

 

Naši zákazníci sa na nás môžu vždy spoľahnúť. :-)

Ďalšie články z kategórie Rady a tipy

Je tu LOCKDOWN, my sme však otvorení!

Vláda oznámila, že od 24.10.2020 začínala LOCKDOWN, čo to vlastne znamená?

Nebaví Vás čakať na pošte? Nechajte to na nás!

Čakanie na pošte na doporučenú zásielku? S nami už viac čakať nemusíte!

Podporíme Váš online štart bonusovým kreditom

Dnes zažívame najrýchlejšiu zmenu podmienok na trhu v histórii. Napriek tomu, že ekonomika čelí recesii v dôsledku celosvetovej pandémie, nie je čas na paniku. Ako teda uchopiť nové príležitosti, ktoré korona kríza prináša?

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2024 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky