Sídlo za polovicu

Zákazníci, ktorí majú nás Trvalý pobyt, si u nás môžu objednať službu Registračné sídlo s 50% zľavou.

Presťahovanie našej kancelárie: Čo potrebujete vedieť?

Rozhodli sme sa pre nový krok vo vývoji našej spoločnosti – presťahovali sme našu kanceláriu. Naša predchádzajúca kancelária na Karpatskom námestí 10A v Bratislave, ktorá nám dlhé roky slúžila ako domov, bola vymenená za nové priestory na Rustaveliho 4F, tiež v Bratislave. Týmto sa Vaša adresa sídla a trvalého pobytu nemení, mení sa len miesto pre výdaj pošty. Tento krok je súčasťou našej snahy o zlepšenie služieb a poskytovanie ešte kvalitnejšej podpory našim klientom.

 

Čo sa mení?

Hoci sa fyzická adresa našej kancelárie mení, je dôležité zdôrazniť, že pre našich zákazníkov, ktorí majú na adrese Karpatské námestie 10A trvalý pobyt alebo sídlo firmy, sa vlastne nič nemení, pokiaľ ide o adresu služieb. Tieto záležitosti zostávajú nezmenené, a naši klienti tak môžu očakávať rovnakú úroveň služieb, na ktoré boli zvyknutí.

Ako to ovplyvní výdaj zásielok?

Jedinou významnou zmenou je, že výdaj zásielok pre našich zákazníkov sa presúva na novú adresu – Rustaveliho 4F. Rozhodli sme sa pre tento krok, aby sme zjednodušili logistické procesy a zároveň zvýšili efektivitu pri distribúcii zásielok. Veríme, že toto nové usporiadanie prinesie našim zákazníkom lepšiu dostupnosť a pohodlie pri preberaní ich zásielok.

Kde zaparkujem?

Pre zákazníkov máme vyhradené dve parkovacie miesta, ktoré sú označené tabuľou s naším logom. Takisto sú k dizpozícii aj ďalšie parkovacie miesta, kde nie je parkovanie obmedzené ani vyhradené nikým iným. Presnú polohu parkovacích miest vidíte na obrázku.

 

Záver

Presťahovanie našej kancelárie je pre nás veľkým krokom vpred a sme presvedčení, že nám to umožní poskytovať lepšie služby našim zákazníkom. Aj keď sa adresa našej kancelárie mení, naše odhodlanie poskytovať prvotriedne služby zostáva nezmenené. Tešíme sa na to, ako spoločne s vami vstúpime do tejto novej kapitoly a ďakujeme vám za vašu neustálu podporu a dôveru v naše služby.

Pre akékoľvek otázky alebo ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Naša nová adresa na Rustaveliho 4F je pripravená privítať vás v novom, modernom prostredí, ktoré je dokonalým odrazom našich ambícií rásť a inovovať.

Ďalšie články z kategórie Registračné sídlo

Aký bol rok 2023 v MojeSidlo.sk

Rok 2023 bol pre nás skutočne jazdou s množstvom výziev a úspechov. Tento rok sme prekročili hranicu 13 000 zákazníkov, čo nám dokonca umožnilo mať vlastnú volebnú miestosť na voľbách. A keďže veríme, že spoločné zážitky nás spájajú, trávili sme čas spolu na teambuildingoch, kde sme spoznávali nových kolegov.

Schránková firma - čo to vlastne je? Poznáte skutočný význam tohto pojmu?

Schránková firma. V médiách často používaný a kontroverzný pojem, ktorý slúži najmä na označenie podvodných firiem. Aká je však jeho presná charakteristika? Sú schránkové firmy legálne či nelegálne? Existuje vzťah medzi schránkovými firmami a virtuálnym sídlom? Všetko podstatné sme pre vás spísali v nasledujúcich riadkoch.

Aký bol rok 2022 v MojeSidlo.sk

Rok 2022 bol pre nás úspešným rokom, napriek tomu, že bol veľmi náročný. Vďaka kvalitným službám a neustálemu prírastku nových klientov, ktorých počet prekročil hranicu 11 700, sme museli rozšíriť našu tímovú zostavu. Naša posádka sa tak v priebehu roka rozrástla na celkovo 18 členov. Z praxe vieme, že súdržnosť kolektívu je kľúčom k úspechu, preto sme počas roka utužovali naše vzťahy na spoločných teambuildingoch plných bláznivých aktivít.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2024 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky