Sídlo za polovicu

Zákazníci, ktorí majú nás Trvalý pobyt, si u nás môžu objednať službu Registračné sídlo s 50% zľavou.

Aký bol rok 2023 v MojeSidlo.sk

Rok 2023 bol pre nás skutočne jazdou s množstvom výziev a úspechov. Tento rok sme prekročili hranicu 13 000 zákazníkov, čo nám dokonca umožnilo mať vlastnú volebnú miestosť na voľbách. A keďže veríme, že spoločné zážitky nás spájajú, trávili sme čas spolu na teambuildingoch, kde sme spoznávali nových kolegov.

Na čom sme pracovali počas roka

Celý rok sme opäť usilovne pracovali na vylepšeniach našich služieb a systémov. Mnoho z tých vecí vám ešte predstaviť nemôžeme, toto sú však novinky, ktoré sme už počas roka spustili.

 

Najväčšou novinkou tento rok je nepochybne služba E-schránka, ktorú sme spustili v priebehu septembra. Vďaka nej máte k dispozícii správy zo schránky na slovensko.sk, priamo v našej aplikácii. Toto všetko jednoduchšie, prístupné ihneď vo vašom mobile, či počítači, bez potreby občianskeho preukazu.

Chcete zdieľať správu zo slovensko.sk, alebo fotku listovej zásielky známemu? Vďaka našej novinke v aplikácii, stačí kliknúť na zdieľanie vašej správy, či zásielky a poslať ju cez e-mail, či SMS správu.


Pre anglicky hovoriacich zákazníkov sme sprístupnili možnosť nastaviť si v aplikácii anglický jazyk. Nastavenie jazyka platí naprieč celou aplikáciou, rovnako ako nastavenie tmavého, či svetlého režimu.

Keďže služby neustále modernizujeme, prirodzeným "prírastkom" sú aj QR platby. Na faktúre, ktorú vám zašleme, stačí tento QR kód naskenovať v bankovej aplikácii a uhradiť.

 

ListoBOX už je na svojom mieste

Pripravujeme náš vlastný výdajný box na vyzdvihnutie zásielok, aby ste si mohli zásielky vyzdvihnúť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

V novembri sme umiestnili prvý ListoBOX na svoje miesto na Karpatskom námestí. Teraz nás ešte čaká pripraviť systém ListoBOXu, aby ste si mohli túto novú možnosť vyzdvihnutia zásielok užiť aj vy.

 

Do ponuky sme pridali aj Košice

To, čo sme avizovali už minulý rok, sme tento rok rozbehli naplno. V metropole východu si môžete zriadiť adresu vašej firmy, alebo živnosti. Košice sú už našou siedmou adresou na Slovensku, a tým určite nekončíme. Virtuálne sídlo Košice si objednáte na našej stránke.

 

Opäť sme pohostili zákazníkov i kolegov

Keď si k nám prídete po poštu, snažíme sa vám spríjemniť návštevu. V lete vás osviežime chladivým nanukom, inokedy zase potešíme koláčom, čokoládou, či reklamným predmetom. Chceme, aby ste od nás odchádzali s úsmevom nielen kvôli pošte, ale aj malému potešeniu.

Pre kolegov máme taktiež každý deň pripravené občerstvenie, aby sme mali dostatok energie ponúkať vám skvelé služby.

 

 

 

Ako to vyzeralo na našich teambuildingoch

 

Rok 2023 v číslach

 

Ďakujeme za rok 2023

Chceme vám zo srdca poďakovať za dôveru, ktorú ste nám prejavili nielen tento rok, ale za všetky roky, ktoré ste s nami. Vaša vernosť a spokojnosť sú pre nás neoceniteľné a snažíme sa ju odmeniť špičkovými službami. Do roku 2024 vám prajeme všetko najlepšie a tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle!

 

Tím MojeSidlo.sk

Ďalšie články z kategórie Registračné sídlo

Presťahovanie našej kancelárie: Čo potrebujete vedieť?

Schránková firma - čo to vlastne je? Poznáte skutočný význam tohto pojmu?

Schránková firma. V médiách často používaný a kontroverzný pojem, ktorý slúži najmä na označenie podvodných firiem. Aká je však jeho presná charakteristika? Sú schránkové firmy legálne či nelegálne? Existuje vzťah medzi schránkovými firmami a virtuálnym sídlom? Všetko podstatné sme pre vás spísali v nasledujúcich riadkoch.

Aký bol rok 2022 v MojeSidlo.sk

Rok 2022 bol pre nás úspešným rokom, napriek tomu, že bol veľmi náročný. Vďaka kvalitným službám a neustálemu prírastku nových klientov, ktorých počet prekročil hranicu 11 700, sme museli rozšíriť našu tímovú zostavu. Naša posádka sa tak v priebehu roka rozrástla na celkovo 18 členov. Z praxe vieme, že súdržnosť kolektívu je kľúčom k úspechu, preto sme počas roka utužovali naše vzťahy na spoločných teambuildingoch plných bláznivých aktivít.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2024 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky