Aký bol rok 2022 v MojeSidlo.sk

Rok 2022 bol pre nás úspešným rokom, napriek tomu, že bol veľmi náročný. Vďaka kvalitným službám a neustálemu prírastku nových klientov, ktorých počet prekročil hranicu 11 700, sme museli rozšíriť našu tímovú zostavu. Naša posádka sa tak v priebehu roka rozrástla na celkovo 18 členov. Z praxe vieme, že súdržnosť kolektívu je kľúčom k úspechu, preto sme počas roka utužovali naše vzťahy na spoločných teambuildingoch plných bláznivých aktivít.

Na čom sme pracovali počas roka

Naše vývojové oddelenie venovalo viac ako 5 000 hodín programátorov na zlepšenie, pohodlnú a hlavne jednoduchú prácu s aplikáciou.

  • rozšírili sme klientské prostredie o angličtinu
  • všetky dôležité dokumenty, ako súhlas vlastníka nehnuteľnosti, nájdete už aj v aplikácií
  • pridali sme novú službu automatické skenovanie zásielok
  • na obrázky zásielok sme pridali možnosť použitia lupy, takže si môžete prezrieť každý detail svojej zásielky
  • o zmenu služieb už nemusíte žiadať nás, jednoducho si službu zmeníte v našej aplikácií
  • prešli sme na nový systém vlastníctva schránok, kde je jeden jediný majiteľ s možnosťou neobmedzeného počtu užívateľov schránky
  • novinkou je tiež možnosť zlučovania schránok priamo v aplikácií

Veríme, že je vždy priestor na zlepšenie, a preto sa často obraciame na vás, našich klientov, aby ste sa stali súčasťou našej vývojovej komunity. Či už prostredníctvom ankiet, osobných rozhovorov pri preberaní pošty alebo iným spôsobom, vaša spätná väzba nám pomáha stále sa zlepšovať a pridávať nové funkcie do našej aplikácie. Veľmi si vážime každého, kto sa zapojil a stal sa tak súčasťou nášho tímu. Ďakujeme vám.

 

Snažili sme sa tiež rozšíriť povedomie o našej aplikácii širšiemu okruhu zákazníkov. K tomu sme využívali rôzne metódy, ako napríklad potlačené obálky, letáčik aplikácie v preposielaných zásielkach či propagáciu na sociálnych sieťach.

Maškrty pre klientov i kolegov

Počas celého roka sme hľadali a prinášali nové a zaujímavé spôsoby ako potešiť všetkých, ktorí si prišli vyzdvihnúť poštu osobne. Od domácich nanukov z čerstvého ovocia cez vykrajovačky či muffiny.

Náš úspech okrem spokojných zákazníkov závisí aj od spokojných zamestnancov v tíme. A preto sme zaviedli každodenný prísun vitamínov či iných pochúťok. :)

Do ponuky sme pridali nové adresy sídiel

K našim bratislavským adresám pribudla ďalšia mestská časť - Karlova Ves. Neostali sme však iba pri Bratislave. Trvalý pobyt si u nás môžete zriadiť už aj v Nitre.

 

Nitrou samozrejme nekončíme. Ako už možno niektorí viete, ďalším miľníkom sú adresy v metropole východu. Áno, v ponuke sú už aj Košice.

Rok 2022 v číslach

Momentky z našich super teambuildingov

 

Ďakujeme za rok 2022

Ďakujeme všetkým klientom za dôveru, ústretovosť a ochotu. Pri tejto príležitosti si vám dovoľujeme popriať zdravie a úspešný rok 2023!

 

Tím MojeSidlo.sk

Ďalšie články z kategórie Registračné sídlo

Schránková firma - čo to vlastne je? Poznáte skutočný význam tohto pojmu?

Schránková firma. V médiách často používaný a kontroverzný pojem, ktorý slúži najmä na označenie podvodných firiem. Aká je však jeho presná charakteristika? Sú schránkové firmy legálne či nelegálne? Existuje vzťah medzi schránkovými firmami a virtuálnym sídlom? Všetko podstatné sme pre vás spísali v nasledujúcich riadkoch.

Správny názov firmy je dôležitý. Ako ho vybrať?

Nájsť správne označenie pre podnikanie nie je vôbec jednoduché. A pritom práve meno firmy je jedným z faktorov, ktoré často rozhodujú o vašom úspechu v podnikaní. Preto sme pre vás spísali niekoľko tipov, ako postupovať pri výbere mena pre váš biznis.

Predstavujeme zamestnancov MojeSidlo.sk: Kitty - špecialista zákazníckej podpory

Vďaka našim zamestnancom dokážeme zákazníkom prinášať služby, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dnes vás pozývame nahliadnuť do zákulisia našej firmy spolu s našou Kitty, ktorá má na starosti komunikáciu so zákazníkmi ako špecialistka zákazníckej podpory.

Zaujali sme Vás?
Objednajte si virtuálne sídlo
ešte dnes.

Objednať virtuálne sídlo
(C) Copyright 2012 - 2023 MojeSidlo.sk - Virtuálne sídlo v Bratislave

MojeSidlo.sk - všeobecné obchodné podmienky